بوشن upvc قطعه ای استوانه ای شکل است که از آن برای اتصال دو شاخه لوله به هم استفاده می شود.از مزایای این اتصال  می توان به ضد اسیدی بودن ، بهداشتی بودن و… اشاره کرد، بوشن که به کوپلینگ  و سوکت نیز معروف است ،گاهی اوقات برای اتصال لوله های غیر هم سایز نیز از بوشن فشار قوی استفاده می شود.

خصوصیات :

  •  در برابر فرسایش شیمیایی نیز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.
  •  مقاومت فیزیکی این محصول نیز بسیار بالا بوده
  • استقامت بالا در برابر فشار و همین‌طور خوردگی به شما این اختیار را می‌دهد تا بتوانید در وضعیت و موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کنید.

دسته بندی :

  • چسبی
  • یکسردنده
  • دو سردنده

تنوع  زیاد اتصالات یو پی وی سی بر اساس نوع کاربرد شامل:

زانو 45 و90درجه چسبی UPVC ،سه راه،سه راه تبدیل، بوشن، تبدیل،مغزی،مغزی تبدیلی،چهارراهی،مهره ماسوره، رینگ و فلنچ،چپقی،درپوش، روپیچ توپیچ. فلنچ آب بند،رابط بشکه،سرشلنگی

اتصالات upvc چیست؟

آب روان، تمیز و سالم بدون توجه به نوع ملک مسکونی یا تجاری، در همه کشورهایک ضرورت است. مردم از زمان های بسیار قدیم، با آزمایش مواد گوناگون ، به دنبالی راهی برای داشتن آب آشامیدنی با کیفیت بوده اند. زمانی بود که از لوله های فلزی برای انتقال آب استفاده می شد. با این حال همانطور که همه ما می دانیم، فلزات قابل زنگ زدگی، خوردگی و سایر عناصرطبیعی هستند. بدین سبب آنها برای داشتن آبی با کیفیت، لوله های مناسبی را برای انتقال تعیین نکردند.بی وقفه پس از دانستن این مهم، لوله های پلاستیکی اختراع شد UPVC نوعی لوله پلاستیکی است که انقلابی در پرِوژهای صنعت لوله کشی به وجود آورد.

محصولات :

تولید کنندگان برجسته لوله های پی وی سی و لوازم جانبی مانند اتصالات upvcو شیرآلات UPVC با توجه کارایی که این لوله ها دارند طیف گسترده ای از را براین نیازهای لوله کشی مسکونی و تجاری ارائه داده اند.