فلنج استنلس استیل چیست؟

فلنج استنلس استیل یکی ازپر مصرف ترین  فلنج ها می باشند.

FLANGE WE را فلنج گلودار جوشی نیز می نامند .

این نوع از فلنج ها دارای یک قسمت مخروطی شکل در قسمت انتهایی و برای اتصال به خط لوله هستند .که به وسیله جوش به خط اتصال  می یابند. ضخامت  قسمت گردن یا گلویی باید با لوله یکسان باشد .تا در مسیر حرکت جریان سیال اختلالی ایجاد نشود و تقسیم فشار یکسانی در خط لوله ایجاد شود . همچنین  هماهنگی ضخامت گلویی فلنج با لوله  باعث ساده تر شدن تست ها می شود. فلنج های فولادی 304 از فولاد زنگ نزن ساخته شده است که دارای 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل در ترکیب آن وجود دارد. این ترکیب باعث می شود این نوع فلنج ها مقاومت در برابر اکسیداسیون ناشی از محلول های اکسید کننده را ایجاد می کند. که قوی و مقاوم در برابر خورندگی  می باشند.

انواع فلنج ها استیل:

فلنج لغزنده (SO)، فلنج کور (BL)، فلنج مشترک لبه (LF)، فلنج جوشی سوکت (SW)، فلنج گلودار  جوشی (WN)، فلنج گلودار جوشی بلند (LWN) اتصال نوع حلقه ( RTJ)، فلنج رشته‌ای، فلنج سفارشی با صفحه برجسته (RF)، صفحه صاف (FF).

 پس ابعاد فلنج های صنعتی باید با ابعاد لوله های اتصال مطابقت داشته باشد. بنابراین، مشتریان هنگام سفارش فلنج های گردن جوش فولادی، باید تامین کنندگان را از اندازه های اسمی و تراکم دیواره لوله های اتصال مطلع کنند.

فلنج های گردن جوشکاری صنعتی توسط یک جوش لب به لب  با نفوذ کامل به لوله متصل می شوند. فلنج های گلودار برای استفاده از میدان نفتی، فراساحلی، سیستم آب، کشتی سازی، گاز طبیعی، برق.

کاربرد فلنج گلو دار استیل

  • اتصال پمپ به لوله
  • اتصال الکترو موتور به گیربکس
  • اتصال لوله به شیرآلات
  • اتصال لوله دنده ای به شیرآلات
  • فلنج NACE برای آب دریا و مواردی که PH بالا می باشد کاربرد دارد.
  • از فلنج گلودار استیل در خطوط انتقال نفت و پتروشیمی استفاده می شود.
  • تقسیم بندی تنش‌ها در خط لوله

ما به روابط طولانی مدت با مشتری و تخصص فنی برای ارائه بهترین محصولات تمرکز کرده ایم.