فلنج پایه بلند جوشی چیست؟

فلنج پایه بلند جوشی به صورت پایه  بلند و پایه کوتاه  بر اساس استاندارد آلمان تولید می شود که  در گروه اتصالات جوشی ( اتصالات مایتری ) طبقه بندی می‌شوند . این نوع فلنج در جاهایی که فاصله بین لوله و شیر را نمی توان با مدل کوتاه این نوع فلنج پر کرد این فاصله را با فلنج پایه بلند پر می کنند. برای ایجاد آببندی فلنج ها از واشر یا گسکت استفاده می شود. تولید فلنج با توجه به نوع، اندازه و تعداد به صورت تزریقی، ماشینکاری و ریخته گری انجام می شود. فلنج‌ها به وسیله یک رینگ فولادی که در پشت آنها قرار می‌گیرد . و به اتصالات پیج و مهره می‌ شود.

ماده اولیه پلی اتیلن :

مواد اولیه پلی اتیلن ها از نفت خام به دست می آید . مهم ترین بازار مصرف انواع پلی اتیلن ها، صنایع لاستیک و پلاستیک است . پلی اتیلن در گریدهای تجاری PE63، PE80 و PE100 در بازار جهانی موجود هستند.

پلی اتیلن چیست:

PE یک ماده پلیمری است که از واحدهای منفرد اتیلن تشکیل شده است. اتیلن ها به صورت زنجیره ای به دنبال هم آرایش یافته اند و مولکول بزرگ پلیمری را تشکیل داده اند.

ماده اولیه پلی اتیلن ها از نفت خام به دست می آید. مهم ترین بازار مصرف انواع پلی اتیلن ها، صنایع لاستیک و پلاستیک است. پلی اتیلن در گریدهای تجاری PE63، PE80 و PE100 در بازار جهانی موجود هستند.

که در ساخت و تولید انواع پلاستیک ها و محصولات متنوع مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پلی اتیلن

  •  با چگالی بالا (HDPE)
  •  با چگالی پائین (LDPE)
  •  سبک خطی (LLDPE)
  •  خیلی سبک (VLDPE)
  •  با اتصالات عرضی (XLPE)