درباره ما

تاریخچه ما

شرکت کیسان فراساحل انرژی کالا درغالب سهامی خاص ودر سال 1393 و با هدف تامین تخصصی و مهندسی تامین کالا تاسیس وآغاز به فعالیت نمود .اهداف و چشم انداز این شرکت  پروژه های مادر از قبیل صنایع  نفت ، گاز ، پتروشیمی ، فولاد ، معادن ، نیروگاهی ، برودتی ، حرارتی ، آب و فاضلاب و ساختمانی در نظر گرفته شده است . و سیستم مدیریتی  این شرکت بر اساس مدیریت بر مبنای هدف و نتیجه وبا قرار دادن اصول مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان خود به عنوان مبنای سازمانی از ابتدای پروژه تا زمان مصرف محصول مشتریان خود را همراهی می نماید . این شرکت در جهت گسترش کالاهای قابل عرضه خود اصول کیفیت کالا را همواره  مد نظر قرار داده . و از این طریق توانسته است بخش عمده ای از نیازهای شرکتهای فعال در صنایع را با  کیفیت استاندارد در حداقل زمان ممکن و با نازلترین قیمت به صورت ارزی و ریالی فراهم آورد.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

 

پیام مدیر عامل

درباره ما

تخصص و دانش به روز در زمینه تامین تجهیزات مورد استفاده در خطوط لوله و خطوط تولید امروزه نیاز صنایع کشور عزیزمان بوده . تا با فائق آمدن بر مشکلات و دشواریهای تامین کالا ی صنایع در کنار یکدیگر  و در جهت  پیشرفت ، توسعه و آبادانی کشور عزیزمان ایران قدم برداریم . شرکت کیسان فراساحل انرژی کالا به سهم خود این مهم را سرلوحه و چشم انداز خود قرار داده  . و به کمک کادری مجرب و حرفه ای سعی در رفع نیازهای مشتریان خود در زمینه تأمین تخصصی کالاهای صنعتی پروژه های مختلف کشوردارد .

سعید پیش برمدیر عامل

مشاهده

نتایج فعالیت کیسان

462+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
127+پروژه
مدرن سازی خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خطوط لوله و خط تولید ، تامین ، نصب و تعمیر تجهیزات به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

ساخت انواع قطعات از قبیل فلنج ، اتصالات با متریال های کربن استیل و استنلس استیل و همچنین انواع اورینگ و گردگیر با متریال های PTFE -NBR -EPDM و همچنین اسپار پارتهایی که امکان تامین آنها وجود ندارد ، بر اساس سفارش کارفرمایان .

ساخت و تعمیرات

سفارش ساخت و یا تعمیر قطعات با روکشهای مقاوم در برابر خوردگی در سطوح داخلی ، خارجی و یا در برگیرنده از قبیل PTFE .

اتصالات کامل سیستم های لوله کشی

انواع اتصالات خطوط لوله بر اساس استاندارد خطوط و تحت سفارش کارفرمایان با متریالهای کربن استیل ، استنلس استیل ، PVC ، UPVC ، PE .